Directie & communicatie

Veerle Van Bun
directeur, communicatieverantwoordelijke
T 089 65 50 10
veerle.vanbun@genk.be

Filip Olaerts
communicatie
T 089 65 50 52
filip.olaerts@genk.be

Muziek, humor, circus

Brecht Gielis
programmatie 
T 089 65 50 25 
brecht.gielis@genk.be


Theater, dans, tentoonstellingen, film

Veerle van de Kerkhof
productie, administratie 
T 089 65 50 24 
veerle.vandekerkhof@genk.be

Vorming en kunsteducatie

Hilde Peumans
programmatie
T 089 65 50 35
hilde.peumans@genk.be

Caterina Saraceno
productie, administratie
T 089 65 50 37
caterina.saraceno@genk.be

Familie- en schoolvoorstellingen 

An Leemans
programmatie
T 089 65 50 30
an.leemans@genk.be

Greet Houben
productie, administratie
T 089 65 50 34 
greet.houben@genk.be

Secretariaat 

Patrizia Tonin 
T 089 65 50 48 
patrizia.tonin@genk.be


Techniek

Simo Reynders
hoofdtechnieker 
T 089 65 50 55 
simo.reynders@genk.be

Tuur Vanthoor - techniek
Chris Weyens - techniek
Tim Dalemans - techniek
Raf Wouters - techniek
Bart Leeten - techniek
Joan Craenen - techniek
Frank Hardy - techniek
Niels Gabriel - techniek

Boekhouding:

Karolien Lantmeeters

 

Ticketverkoop:

C-mine bezoekersonthaal:

Chloë Eijkelenburg
Sandra Schepers
Sandra Bosmans
 
Silke Vliegen
Selina Vanaenrode                 

T 089 65 44 90
tickets@genk.be - c-minebezoekersonthaal@genk.be