dinsdag 15 september 2015 tot zondag 15 november 2015

Storm op komst i.s.m. De Warande / AANDACHT! AANDACHT!

3de kleuterklas t.e.m. 3de graad secundair
LOCATIE: Galerie
UUR:
MEER INFO

maandag 05 oktober 2015 tot dinsdag 06 oktober 2015

Les Madeleines - Boterhammendozen

3de kleuterklas + 1ste graad basisonderwijs
LOCATIE: Kleine zaal
UUR: 10:00 - 13:30
MEER INFO

donderdag 08 oktober 2015 tot vrijdag 09 oktober 2015

TG Luxemburg - Ik zie ik zie wat jij niet ziet en het is

2de tem 4de leerjaar basisonderwijs
LOCATIE: Op locatie
UUR: 10:00 - 13:30
MEER INFO

maandag 12 oktober 2015

fABULEUS & HETPALEIS - Zoo doen ze de dingen

1ste en 2de graad basisonderwijs
LOCATIE: Grote zaal
UUR: 10:00 - 13:30
MEER INFO

maandag 12 oktober 2015 tot vrijdag 30 oktober 2015

Kunst in Zicht / En Route

3de graad basisonderwijs t.e.m. 3de graad secundair onderwijs
LOCATIE: in en rond C-mine
UUR: 9u30 - 15u30
MEER INFO

dinsdag 20 oktober 2015

Kunst in zicht - Speelvogels (studenten PKV)

LOCATIE: Kleine zaal
UUR: 13:30
koop tickets MEER INFO

woensdag 21 oktober 2015

Kunst in zicht - Speelvogels (leerkrachten basisonderwijs)

LOCATIE: Kleine zaal
UUR: 13:30
koop tickets MEER INFO

donderdag 22 oktober 2015

Stefaan Van Brabandt - Voordeel van de twijfel

LOCATIE: Kleine zaal
UUR: 20:15
koop tickets MEER INFO

maandag 26 oktober 2015 tot dinsdag 27 oktober 2015

Studio Orka - Studio Orka speelt De Spreeuw

4de en 5de leerjaar basisonderwijs
LOCATIE: Kleine zaal
UUR: 10:00 - 13:30
MEER INFO

dinsdag 17 november 2015

Bilal Benyaich - Tijdperk van de superdiversiteit

LOCATIE: Kleine zaal
UUR: 20:15
koop tickets MEER INFO

donderdag 26 november 2015 tot vrijdag 27 november 2015

Theater De Spiegel - Mouw

instap- en 1ste kleuterklas
LOCATIE: grote zaal - podium op podium
UUR: 10:00 - 13:30
MEER INFO

dinsdag 01 december 2015

Bronks - WIJ/ZIJ

6de jaar basisonderwijs
LOCATIE: Kleine zaal
UUR: 10:00 - 13:30
MEER INFO

donderdag 17 december 2015 tot vrijdag 18 december 2015

Nevski Prospekt - Metro Boulot Dodo

1ste graad basisonderwijs
LOCATIE: Kleine zaal
UUR: 10:00 - 13:00
MEER INFO

donderdag 21 januari 2016 tot vrijdag 22 januari 2016

De Kolonie MT - Onzen held

3de kleuterklas + 1ste leerjaar basisonderwijs
LOCATIE: grote zaal - podium op podium
UUR: 10:00 - 13:30
MEER INFO

donderdag 28 januari 2016 tot vrijdag 29 januari 2016

fABULEUS & Tuning People - Tape voor kleuters

2de en 3de kleuterklas
LOCATIE: Kleine zaal
UUR: 10:00 - 13:30
MEER INFO

maandag 01 februari 2016 tot woensdag 03 februari 2016

HETPALEIS - Baba

3de graad basisonderwijs
LOCATIE: Kleine zaal
UUR: 10:00 - 13:30
MEER INFO

dinsdag 02 februari 2016 tot vrijdag 26 februari 2016

Rasa / Eigenhandig

3de kleuterklas t.e.m. 4de jaar basisonderwijs
LOCATIE: C-mine cultuurcentrum, polyvalente zaal
UUR:
MEER INFO

maandag 15 februari 2016 tot dinsdag 16 februari 2016

Stefan Boonen - Hier waakt oma

1ste graad basisonderwijs
LOCATIE: Kleine zaal
UUR: 10:00 - 13:30
MEER INFO

maandag 22 februari 2016 tot dinsdag 23 februari 2016

Tout Petit - Schots en scheef

1ste en 2de kleuterklas
LOCATIE: grote zaal - podium op podium
UUR: 9:15 - 13:30
MEER INFO
26 resultaten : < Vorige 1 | 2 | Volgende >