Directie & communicatie

Veerle Van Bun
directeur, communicatieverantwoordelijke
T 089 65 50 10
veerle.vanbun@genk.be


Filip Olaerts
communicatie
T 089 65 50 52
filip.olaerts@genk.be

Theater, dans, tentoonstellingen, film

Eddie Guldolf
programmatie 
T 089 65 50 20 
eddie.guldolf@genk.be 

Veerle van de Kerkhof
productie, administratie 
T 089 65 50 24 
veerle.vandekerkhof@genk.be

Muziek, humor, circus

Brecht Gielis
programmatie 
T 089 65 50 25 
brecht.gielis@genk.be 

Ronny Machiels
productie, administratie 
T 089 65 50 27 
ronny.machiels@genk.be

Familie- en schoolvoorstellingen 

Karolien Akkermans
programmatie 
T 089 65 50 30 
karolien.akkermans@genk.be

Greet Houben
productie, administratie
T 089 65 50 34 
greet.houben@genk.be

Vorming en kunsteducatie

Hilde Peumans
programmatie
T 089 65 50 35
hilde.peumans@genk.be

Caterina Saraceno
productie, administratie
T 089 65 50 37
caterina.saraceno@genk.be

Techniek

Simo Reynders
hoofdtechnieker 
T 089 65 50 55 
simo.reynders@genk.be

Tuur Vanthoor - techniek
Chris Weyens - techniek
Tim Dalemans - techniek
Raf Wouters - techniek
Bart Leeten - techniek
Davy Honlet - techniek
Frank Hardy - techniek

Secretariaat 

Patrizia Tonin 
T 089 65 50 48 
patrizia.tonin@genk.be 

Sabine Sobota 
T 089 65 50 47 
sabine.sobota@genk.be

Sandra Wiest
T 089 65 50 15
sandra.wiest@genk.be

Boekhouding:

Karolien Lantmeeters

 

Ticketverkoop:

C-mine bezoekersonthaal:

Hanne Strobbe
Ine Nemeth
Sandra Jarzenko
Sandra Schepers
Sandra Bosmans
Sophie Vanbael
Bianca Baldanza
                             

T 089 65 44 90
c-minebezoekersonthaal@genk.be